lubisz ćwiczyć? znasz jogę lub pilates?

szukasz alternatywy i czegoś nowego? spróbuj bodyart.
zajęcia pokazowe już w styczniu 2019 r. w starej miłośnie!

Zajęcia dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

bodyART to holistyczny trening funkcjonalny z nurtu body & mind. Oddziałuje na ciało i umysł, prowadzi do słuchania siebie, odnajdywania psychicznej i fizycznej równowagi. Jest fuzją różnych technik, są tu elementy jogi, tai chi, qigong, ćwiczeń terapeutycznych i fitnessowych oraz ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych.

 

Opiera się na filozofii chińskiej (teorii yin i yang oraz pięciu elementów) i łączeniu w całość przeciwstawnych ruchów, wprowadza harmonię i ułatwia swobodny przepływ energii. Program treningowy jest na tyle uniwersalny, że można kłaść nacisk albo na aspekt funkcjonalny, albo terapeutyczny lub oddychanie i relaks.

 

To wyjątkowy trening. Trening ciała i ducha. Niesamowicie wpływa na nasze mięśnie, stawy, powięź, a także wzmacnia naszą pokorę i charakter. Jest sposobem na życie. Uczy świadomości na wielu płaszczyznach. Pokazuje mocne i słabe strony. Mobilizuje do pracy. Inspiruje. Można się spodziewać takich ćwiczeń jak: pies z głową w dół, deski, pompki, squady i in. Nie ma jednak morderczych serii i zakładów, kto zrobi więcej i szybciej. bodyART przywiązuje wagę do jakości ruchu i poprawnej techniki.

 

bodyART jest dla osób, które potrzebują treningu ciała i duszy. Wykracza poza czystą fizyczność, przywraca równowagę psychiczną i duchową. Wysiłek połączony jest z kształtowaniem umysłu i technikami relaksacyjnymi.

 

Ćwiczymy na matach do jogi i ruch odbywa się w jej obrębie. WSTĘP WOLNY.

zapisz sięzapisz się
Małgorzata Szybiak

Miłośniczka zdrowego ruchu i kultur Bliskiego Wschodu. Licencjonowana instruktorka bodyART, tancerka tańca brzucha, choreograf i organizatorka festiwalu Barwy Orientu. Właścicielka mobilnego studia ruchu Biodra na Wschodzie, gdzie tworzy przestrzeń przyjazną kobietom i różnym ich potrzebom.

Korzyści z ćwiczeń bodyART
  1. dobry dla każdego bez względu na wiek i płeć
  2. buduje prawidłową postawę, bo ciało poznaje właściwe wzorce ruchowe
  3. zwiększa siłę i stabilizację całego ciała, a nie tylko poszczególnych grup mięśniowych
  4. zawiera dynamiczny stretching – poprawa elastyczność mięśni i ścięgien
  5. pozwala skupić się na sobie i zapomnieć o otoczeniu
  6. dotlenia i uczy relaksu
Szczegóły

Kiedy? sobota 19 stycznia 2019 r., 11:00-12:00

Gdzie? Folies Art School, al. Piłsudskiego 4e, Warszawa – Stara Miłosna

Za ile? Wstęp wolny 🙂

 

Na zajęcia obowiązuje rejestracja! Pisz na info@biodranawschodzie.pl lub dzwoń pod nr 694 584 703

 

I jeszcze weź swoją matę! 😉

zapisz sięzapisz się