wyjątkowo zmysłowe spotkanie z orientem

karnawałowe warsztaty dla kobiet w Starej Miłośnie

Mogą przyjść osoby bez doświadczenia w tej technice, jak i osoby tańczące kilka miesięcy lub takie, które wracają po przerwie.

Znakomita propozycja dla wszystkich, którzy właśnie wrócili z orientalnych kurortów lub bardzo chcieliby poczuć ich atmosferę.

Dynamiczne, pełne egipskiego słońca, muzyczne hity. W programie typowe dla tańca brzucha zmysłowe ruchy bioder, piękna praca rąk i to, co kochamy najbardziej, a co tak trudno przekazać słowami – magia tańca orientalnego.

Może na tych warsztatach odkryjesz swoją nową pasję?

Zapraszamy do zakochania się w tańcu brzucha! Zapraszamy do świata Bioder na Wschodzie!

zapisz sięzapisz się
Małgorzata Szybiak

Prowadzi studio Biodra na Wschodzie, jest organizatorką festiwalu Barwy Orientu. Uczyła się u wielu arabskich autorytetów techniki tańca orientalnego oraz arabskich tańców ludowych. Od wielu lat prowadzi regularne kursy tańca orientalnego w Warszawie i okolicach. Przede wszystkim ceniona jest za kreatywność i tworzenie widowiskowych choreografii grupowych. Wraz z nauczaniem techniki tańca wprowadza kursantki w historię tańca orientalnego, jego gatunki, specyfikę muzyki arabskiej i rytmikę. Związana też z zespołem Orient Expresja, z którym stała na podium wielu konkursów tanecznych.

 

Oprócz tego jest miłośniczką zdrowego ruchu – rozwija się jako instruktor treningów z nurtu body & mind: bodyARTu i pilatesu.

Szczegóły

Kiedy? niedziela 20 stycznia 2019, 11:00-13:00

Gdzie? Folies Art School, al. Piłsudskiego 4e, Warszawa – Stara Miłosna

Za ile? 90 zł

Warsztat dla osób bez doświadczenia w tej technice i dla tych, które tańczyły kilka miesięcy.

Obowiązuje rezerwacja miejsc. Pisz na studio@foliesartschool.pl lub info@biodranawschodzie.pl albo zadzwoń pod nr 694 584 703.

zapisz sięzapisz się