O studiu | Biodra na Wschodzie | Małgorzata Szybiak - taniec brzucha
<meta name="description" content="Biodra na Wschodzie w Warszawie. Studio Małgorzaty Szybiak"/>
biodra na wschodzie, bodyart, bodyart warszawa, body art, body art warszawa, taniec brzucha warszawa, taniec orientalny warszawa, bellydance warszawa, szkoła tańca warszawa, małgorzata szybiak
343413
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343413,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

taniec brzucha, taniec orientalny, malgorzata szybiak, biodra na wschodzie
Oto mój świat

Małgorzata Szybiak

Jestem dyplomowaną instruktorką, choreografem i organizatorem festiwalu Barwy Orientu. Uczyłam się u wielu arabskich autorytetów techniki tańca orientalnego oraz arabskich tańców ludowych.

 

Przez wiele lat prowadziłam regularne kursy tańca orientalnego w Warszawie i okolicach. Przede wszystkim ceniona jestem za kreatywność i tworzenie widowiskowych choreografii grupowych. Wraz z nauczaniem techniki tańca wprowadzam kursantki w historię tańca orientalnego, jego gatunki, specyfikę muzyki arabskiej i rytmikę. O moim przygotowaniu do pracy w roli instruktora świadczy państwowy dyplom instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji belly dance oraz równoległe zainteresowanie zdrowymi formami ruchu.

 

Kilka lat byłam również związana z grupą Orient Expresja, z którą odnosiłam sukcesy w konkursach tańca orientalnego w Polsce.

 

W ostatnim czasie, po urodzeniu dziecka, rozwijam się w kierunku treningu prozdrowotnego – jestem instruktorką bodyART, pilatesu, ZOGA Movement i trenerem regeneracji powięzi przez rolowanie Blackroll Polska.