O studiu | Biodra na Wschodzie | Małgorzata Szybiak - taniec brzucha
<meta name="description" content="Biodra na Wschodzie w Warszawie. Studio Małgorzaty Szybiak"/>
biodra na wschodzie, bodyart, bodyart warszawa, body art, body art warszawa, taniec brzucha warszawa, taniec orientalny warszawa, bellydance warszawa, szkoła tańca warszawa, małgorzata szybiak
343413
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343413,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

taniec brzucha, taniec orientalny, malgorzata szybiak, biodra na wschodzie
Oto mój świat

Małgorzata Szybiak

Biodra na Wschodzie są ukłonem w stronę szeroko pojętych orientalnych form ruchu, które podchodzą do człowieka jako całości – wzajemnie ze sobą połączonych ciała, duszy i umysłu.

 

Zakładając Biodra na Wschodzie, chcę stworzyć przestrzeń przyjazną kobietom i różnym ich potrzebom. Po pierwsze chcę odczarowywać ich ciała i pokazywać, że są piękne niezależnie od wieku (taniec orientalny). Po drugie pomagać w utrzymaniu zdrowia i pięknej sylwetki jak najdłużej (bodyART®).

Zaczęło się od tańca.

Jestem dyplomowaną instruktorką, choreografem i organizatorem festiwalu Barwy Orientu. Uczyłam się u wielu arabskich autorytetów techniki tańca orientalnego oraz arabskich tańców ludowych.

 

Od wielu lat prowadzę regularne kursy tańca orientalnego w Warszawie i okolicach. Ze stałych kursantek stworzyłam zespoły Imbir, Qamar i Ya Banat, z którymi propaguję taniec orientalny i występuje na Barwach Orientu. Przede wszystkim ceniona jestem za kreatywność i tworzenie widowiskowych choreografii grupowych. Wraz z nauczaniem techniki tańca wprowadzam kursantki w historię tańca orientalnego, jego gatunki, specyfikę muzyki arabskiej i rytmikę. O moim przygotowaniu do pracy w roli instruktora świadczy państwowy dyplom instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji belly dance oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach poświęconych anatomii, fizjologii i mechanice ruchu.

 

Od kilku lat jestem również związana z grupą Orient Expresja, z którą odnoszę sukcesy w konkursach tańca orientalnego w Polsce.

 

Potem przyszedł czas na bodyART®.

W trakcie pracy tanecznej zaczęłam szukać zdrowych form ruchu, gdzie wzmocniłabym mięśnie głębokie i odciążyła kręgosłup. Trafiłam na pilates i bodyART® – treningi kompletnie inne, ale idealnie się dopełniające. bodyART spodobał mi się od razu dlatego, że dość szybko buduje siłę mięśni, jednocześnie przywiązując wagę do aktywnego rozciągania, otwierania klatki piersiowej i wydłużania kręgosłupa. Lekcje są dynamiczne i prowadzone do relaksującej muzyki. Ponieważ jest to trening z nurtu body & mind celem tych zajęć nie jest to, kto w ciągu godziny zrobi szybciej lub więcej. Ważna jest prawidłowa technika i jakość ruchu. Mniej znaczy więcej.

 

bodyART® jest dla osób, które potrzebują treningu ciała i duszy. Wykracza poza czystą fizyczność, przywraca równowagę psychiczną i duchową. Wysiłek połączono z kształtowaniem umysłu i technikami relaksacyjnymi. Człowiek ćwiczy kompleksowo nad całym sobą.

 

Zapraszam 🙂

Chcesz dowiedzieć się więcej o moich tanecznych osiągnięciach? Odwiedź moją stronę!