POTĘGA BIODER - warsztat tańca brzucha | Biodra na Wschodzie
349115
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-349115,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Chcesz zabłysnąć w karnawale?

Oto świetna propozycja dla imprezowiczek! Warsztaty tańca brzucha w Międzylesiu!

Mogą przyjść osoby bez doświadczenia w tej technice, ale też te, które tańczą kilka miesięcy.

Poznacie tajniki energicznych i wolnych ruchów bioder, odkryjecie moc drzemiącą w miednicy. Nauczymy się kilku łatwych i widowiskowych sekwencji, które połączymy w miniukład do arabskiego popu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy ten taniec jest dla ciebie – przyjdź i oceń!

Taniec brzucha (nazywany również tańcem orientalnym) to różnorodna technika wywodząca się z Bliskiego Wschodu. Opiera się na płynnych ruchach miednicy i klatki piersiowej, którym towarzyszą przestrzenne kroki, obroty i pozy. Znany jest z tego, że wydobywa kobiece atuty, leczy z kompleksów, uczy kobiecości, zmysłowości i wdzięku; poprawia postawę i koordynację ruchową. Jest to taniec dla kobiet w każdym wieku.

Odkryj magiczny i kolorowy Orient! Zrób sobie prezent w karnawale!

zapisz sięzapisz się
Małgorzata Szybiak

Prowadzi studio Biodra na Wschodzie, jest organizatorką festiwalu Barwy Orientu. Uczyła się u wielu arabskich autorytetów techniki tańca orientalnego oraz arabskich tańców ludowych. Od wielu lat prowadzi regularne kursy tańca orientalnego w Warszawie i okolicach. Przede wszystkim ceniona jest za kreatywność i tworzenie widowiskowych choreografii grupowych. Wraz z nauczaniem techniki tańca wprowadza kursantki w historię tańca orientalnego, jego gatunki, specyfikę muzyki arabskiej i rytmikę. Związana też z zespołem Orient Expresja, z którym stała na podium wielu konkursów tanecznych.

 

Oprócz tego jest miłośniczką zdrowego ruchu – rozwija się jako instruktor treningów z nurtu body & mind: bodyARTu i pilatesu.

Szczegóły

Kiedy? sobota 19 stycznia 2019, 17:00-19:00

Gdzie? Jogalates Studio, ul. Zwoleńska 81/10, Warszawa Międzylesie, http://www.jogalates.pl

Za ile? 100 zł

Warsztat dla osób bez doświadczenia w tej technice oraz tych, które uczyły się kilka miesięcy.

Obowiązuje rezerwacja miejsc. Zapisy na studio@jogalates.pl oraz recepcja Jogalates Studio lub u Małgorzaty Szybiak pod nr tel. 694 584 703

zapisz sięzapisz się
jogalates