Taniec orientalny | Biodra na Wschodzie | studio tańca brzucha i bodyART
<meta name="description" content="Taniec brzucha Warszawa. Biodra na Wschodzie Warszawa"/>
biodra na wschodzie, taniec brzucha warszawa, taniec orientalny warszawa, bellydance warszawa, szkoła tańca warszawa, małgorzata szybiak
342721
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-342721,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
20121149_2005029362855909_328665371630946373_o
W kilku słowach

Taniec brzucha (taniec orientalny, belly dance, raks sharki) to różnorodna technika tańca wywodząca się z Bliskiego Wschodu. Dziś tańczy się go na całym świecie, ale kolebką pozostaje Egipt i kairskie sceny, gdzie rodzą się nowe trendy. Potocznie przyjęło się, że tańczą go wyłącznie kobiety. Opiera się na płynnych ruchach miednicy i klatki piersiowej, którym towarzyszą przestrzenne kroki, obroty i pozy.

bogactwo gatunków

Taniec orientalny jest niejednorodny. Każdy znajdzie coś dla siebie - od klasyki muzyki arabskiej, przez epickie choreografie z rekwizytami, po precyzyjne drum solo.

tańce ludowe

Poznajemy kulturę ludową. Uczymy się scenicznych aranżacji tańców z Egiptu i Zatoki Perskiej.

wydobywa nasze atuty

Leczy z kompleksów, uczy kobiecości, zmysłowości i wdzięku; poprawia postawę i koordynację ruchową.

Fakty

wzmacnia mięśnie brzucha0

otwiera na nowe0

seksapil to nasza broń kobieca0

uczy samoakceptacji0

wzmaga miłość do świecidełek0

tworzy wspólnoty0

Dance is a conversation between body and soul

Dzięki bogactwu gatunków, które wchodzą w skład tańca orientalnego, wykonuje się go zarówno na dużych teatralnych scenach, jak i podczas kameralnych rodzinnych spotkań. Często tańczy się z rekwizytami (woale, skrzydła Izydy, jedwabne wachlarze i in.).

 

Jest to taniec dla kobiet w każdym wieku. Na zajęciach panie uczą się, jak ładnie się poruszać, taniec pomaga w otwarciu się na swoje ciało, afirmuje je, wyzwala z kompleksów. Kursantki nabierają pewności siebie i wiary w swoje działania. Niejako skutkiem ubocznym są prosta sylwetka, mocniejsze mięśnie brzucha, lepsza koordynacja ruchowa czy mniejsze bóle kręgosłupa.

grafik zajęćgrafik zajęć
taniec brzucha, taniec orientalny, malgorzata szybiak
Kursantki
Wiele lat pracowałam ze wspaniałymi kobietami